SMS internetu

Slaptažodžio priminimas

Esate užsiregistravę sms.add.lt sistemoje ir pamiršote ar nerandate ankstesnio slaptažodžio? Mes jums padėsime! Žemiau esančiuose laukeliuose įveskite savo telefono numerį arba patvirtintą el. pašto adresą ir spauskite "Siųsti slaptažodį".

Telefono numeris:
El. pašto adresas

Siųsti slaptažodį

© 2012-2023 add.lt. Visos teisės saugomos.

Paslaugos naudojimosi taisyklės

SMS siuntimo paslaugos vartotojų duomenys bus saugomi galimų pažeidimų prevencijai ar pažeidimams ateityje atskleisti.

Draudžiama paslauga naudotis siunčiant įžeidžiančio pobūdžio žinutes ar paslauga naudoti bet kokiai Lietuvos Respublikos įstatymų uždraustai veiklai. Gavus duomenis apie vykdomą nusikalstamą veiką mes visuomet privalome visą turimą informaciją perduoti teisėsaugos organams.

SMS siuntimo paslauga negali būti laikoma atsakinga už bet kokius materialinius ar nematerialinius nuostolius ar žalą, kilusius dėl siųstų SMS žinučių turinio ar nepasisekimo ją išsiųsti.

SMS siuntimo paslauga yra pateikta "kaip yra", todėl nėra jokių garantijų dėl savalaikio SMS žinutes pristatymo. Jūs su tuo sutinkate ir jokių pretenzijų, susijusių su šia paslauga, neturite ir ateityje neturėsite.

Nustačius šių taisyklių pažeidimus SMS siuntimo paslaugos vartotojų SMS žinutės, IP adresai ar SMS gavėjų telefonų numeriai bus blokuojami be išankstinio įspėjimo.

Šios paslaugos teikėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu šias taisykles keisti. Naujos taisyklės įsigalioja nuo jų publikavimo https://sms.add.lt/ svetainėje momento.

Svetainės administratoriai gali vykdyti paslaugos atnaujinimus bet kuriuo metu.

Susipažinau ir sutinku su paslaugos naudojimosi taisyklėmis »